Dobrý deň

Mojim zámerom je ponúknuť vám svoj pohľad na život, zdravie, aj na kompletnú prírodnú liečbu. Chcem sa s vami podeliť o skúsenosti, ktoré som nazbieral za vyše 20 rokov liečiteľskej praxe. Pokúsim sa odovzdať osvedčené postupy a spôsoby ako si zlepšiť, či udržať zdravie.

Pri práci s klientami používam rôzne metódy : komplexnú diagnostiku a po nej na navodenie rovnováhy v organizme -  návrh zmeny postojov a vzorcov správania ktorými si klient spôsobuje problémy, úpravu stravy, su-jok, reflexnú terapiu, masáž, chiropraktický zásah, preprogramovanie stavu a  energetické pôsobenie, v prípade potreby najvhodnejšiu detoxikačnú metódu, účinnú antiparazitárnu liečbu, výber potrebných preparátov a doplnkov stravy, akustickú a mikrovibračnú terapiu a mnohé iné metódy, techniky a postupy. Vhodnú metódu, techniku a postup, prípadne kombináciu metód volím pre každého klienta individuálne. Je možná aj konzultácia a pôsobenie na diaľku bez fyzického kontaktu s klientom ( telefón, mail, skype).

Diagnostika

Aj keď sa stravujeme zdravo, môžu nám chýbať niektoré vitamíny, minerály, stopové prvky, neurotransmitery, koenzýmy, prípadne máme nadbytok ťažkých kovov...

To je daň za „moderné“ poľnohospodárstvo a potravinárstvo.

Na to aby sme mohli podávať plný fyzický aj psychický výkon, často stačí doplniť chýbajúce látky, prípadne pomôcť telu zbaviť sa toho čo mu škodí.

Ako zistím či mi niečo chýba, prípadne či sa potrebujem niečoho konkrétneho zbaviť?

Ako zistím či mi energiu a chuť do života neodoberajú baktérie, plesne, parazity?

Na to slúžia diagnostické prístroje QMRA analyzátor a Diacom, pracujúce na princípe biorezonancie.

Doplnenie potrebných látok, prípadne cielená detoxikácia často výrazne zlepší človeku kvalitu života.

Používam aj prístroj na zmeranie stavu jednotlivých čakier + prístroj na meranie hladiny bioenergie - Experimental Life Energy Meter

 

ak máte záujem o diagnostiku, napíšte mi na e-mail : mahatma772@gmail.com

 

 

Dostávam opakovane od svojich žiakov jednu otázku : prečo je môj systém o toľko účinnejší ako ostatné? Ľudia skúsili už mnoho kurzov, techník, cvičení a výsledky nič moc. A odrazu u mňa sa im stav energetiky, psychiky aj zdravotný stav rýchlo zlepšuje + získavajú nové schopnosti – diagnostikovať, liečiť, predvídať....

Všetko sa dá naučiť a natrénovať. Práve individuálny prístup a hlavne každodenný tréning (okrem vedomostí) je to, čím sa získavajú a rozvíjajú schopnosti, o ktorých sa obyčajne tvrdí, že ich musí mať človek dané. Mám za to, že tak ako s talentom na šport, alebo hudbu. Niekto má taký talent, že je úspešný aj bez tréningu, ale väčšina na to aby niečo dosiahla musí poctivo trénovať...

Úspešnosť je daná viacerými krokmi, z ktorých sa nedá žiadny vynechať, ani preskočiť

 

1 krok

ak chce niekto  pracovať na sebe, musí byť zdravý fyzicky aj psychicky. T.j. je potrebné doplniť všetky chýbajúce živiny, vitamíny, minerály, stopové prvky + potrebuje dať do poriadku imunitný systém, energetiku a psychiku. To je absolútny základ pre akúkoľvek dlhodobú prácu na sebe. Čo je potrebné, to zistím biorezonančnou diagnostikou. energetiku a psychiku „opravujem“ osobným kontaktom, tibetskými misami, vodnárskymi zvonmi, rôznymi potravinovými doplnkami, bylinami, tinktúrami a rôznymi pomôckami podľa potreby

 

2. krok

začína sa pomocou účinných a efektívnych techník trénovať psychika, pozornosť, vôľa, a rozvíja sa energetika. Na to sa používajú fyzické cvičenie, mentálne cvičenia, masážne techniky, meditácia, spev, pôsobenie zvuku, bylín, potravinových doplnkov, tepla, silíc, extraktov rastlín a húb, moxa, atď.....

3. krok

Vedomá práca s pohlavnou silou – výrazné posilnenie energetiky a psychiky, rozvoj schopností. Konkrétne cvičenia, liečivé masážne techniky, meditácie, pôsobenie hudby, spevu, pohybu, bylín a potravinových doplnkov....

 

4. a ďalšie kroky – pomocou konkrétnych techník rozvoj schopností, ktoré chce žiak rozvíjať. Je to prísne individuálne, každý človek je iný a preto neexistuje univerzálna technika vhodná pre každého.

Niekto sa chce zamerať na svoj zdravotný stav, niekto chce skvalitniť svoj život, niekto chce byť výkonnejší v práci, niekto chce diagnostikovať a pomáhať iným ľuďom... to všetko sa dá dosiahnuť.

Viem naučiť ako to dosiahnuť, ale to, ako rýchlo bude žiak postupovať, to závisí na jeho úsilia a od času, ktorý venuje cvičeniu a tréningu...

ak máte záujem o výuku a rozvoj schopností napíšte mi na e-mail : mahatma772@gmail.com

Seo test

Produkty je po dohode možné poslať na akúkoľvek adresu na svete....