Antiparazitárna kúra

 

Prazity ako zdroj zdravotných problémov?

Ľudia sú presvedčení, že vzhľadom na naše hygienické podmienky v ktorých žijeme sa nás ľudí téma parazitárnych infekcií netýka.

Pritom tí istí ľudia za úplne normálne považujú to, že všetky zvieratá treba pravidelne niekoľkokrát ročne odparazitovávať, aby boli zdravé.

V dnešnej dobe sa na webe dá dohľadať mnoho článkov, ktoré popisujú ako diagnostikovať parazity a aké problémy môžu tieto parazity spôsobovať. V ČR aj SR funguje dosť detoxikačných poradcov, ktorí dokážu biorezonančnými prístrojmi diagnostikovať parazitárnu a toxickú záťaž organizmu.

Diagnostika je jedna časť riešenia tejto problematiky, druhá časť je účinná antiparazitárna kúra, ktorá spoľahlivo zlikviduje parazity.

Tejto problematike sa venujem už niekoľko rokov a dlhodobým experimentovaním sa mi podarilo vyvinúť veľmi účinnú a pritom bezpečnú antiparazitárnu kúru, ktorá spoľahlivo zlikviduje všetky u nás sa vyskytujúce parazity, aj všetky ich vývojové štádiá.

Ak je urobená diagnostika parazitárnej záťaže detoxikačným poradcom, je možné vyrobiť antiparazitárnu kúru „ na mieru“, alebo ak nie je urobená diagnostika a existuje predpoklad že problémy sú spôsobené parazitmi, je možné použiť univerzálnu antiparazitárnu kúru.

 

Univerzálna antiparazitárna kúra :

Táto kúra obsahuje kombináciu troch v súčasnosti najpoužívanejších antiparazitárnych látok v takej forme, ktorá zabezpečí najlepší možný prienik účinných látok aj do tkanív, do ktorých účinné látky prenikajú veľmi ťažko (šľachové púzdra, kĺbové púzdra, nervové kanály, niektoré vrstvy pokožky) a do takýchto tkaniv sa často parazity „schovajú“.

Pri tejto kúre sa celkovo užije 5 dávok antiparazitika, obvykle s odstupom 14 dní.

Iný spôsob užitia je možný - ak sa na základe diagnostiky potvrdia cysty, alebo parazity s kratším vývojovým cyklom ako 14 dní.

Spôsob užívania zvolí poradca podľa druhu parazitárnej záťaže a celkové stavu.

Spôsoby užívania sú takto zvolené preto, aby sa zlikvidovali všetky aktívne vývojové štádiá parazitov.

V prípade, že kúra nezlikviduje úplne všetky parazity, je potrebné kúru zopakovať. Prežiť môžu vajíčka parazitov, parazity v cystách, prípadne parazity ktoré sú rezistenentné na použité účinné látky. V prípade rezistencie niektorých parazitov na použité účinné látky je potrebné použiť iné účinné látky.

1 dávka antiparazitika obsahuje :

albendazol 10mg/1kg

praziquantel 3 mg/1kg

ivermectin 0,2 až 0,33mg/1kg ( podľa potreby )

účinné látky sú rozpustené v roztoku ktorý má výbornú transportnú schopnosť a ktorý zabezpečí to, že sa účinné látky dostanú tam, kde je ich potreba.

Praziqantel sa v tejto kúre používa na zvýšenie imunitnej odozvy - telo začne pri malej dávke praziqantelu + ivermektín produkovať protilátky voči parazitom, teda imunitný systém sa účinne pustí do boja s parazitmi.

 

Táto kúra sa úspešne používa v zahraničí, kde sú tieto účinné látky schválené aj pre humánnu medicínu. U nás, vzhľadom na platnú legislatívu nie je možné tieto látky ľuďom podať, ani ich užívanie odporúčať.

Je však možné dodať vzorku takejto antiparazitárnej kúry na vedecké a experimentálne účely, prípadne ako zberateľský predmet.

Ak sa potrebujete o niečom konkrétnom poradiť, alebo pre viac informácií ma môžete kontaktovať na e-mail : mahatma772@gmail.com

 

Cena : 80 eur + poštovné (konzultácia k prípravku Antiparazitárna kúra do 100 kg 80 eur, v cene máte jedno balenie Antiparazitárna kúra zdarma)

(nad 100 kg : 90 - 100€)                       

 

Konzultáciu ku kúre + kúru zdarma môžete objednať na e-mail : mahatma772@gmail.com
pri objednávaní uveďte svoju hmotnosť.

 


Ak potrebujete diagnostiku toxickej a parazitárnej záťaže, pozrite sa SEM