Informácie o mne

Meno : Jozef Hetényi

Vek : 52 rokov

Prax : chiropraktik, diagnostik, liečiteľ, poradca, lektor prírodnej liečby, výroba a vývoj potravinárskej chémie a potravinových doplnkov

Miesto pôsobenia : Plavé Vozokany, časť Medvecké ( Slovensko, okres Levice )

Konzultácie : osobne, e-mailom, v súrnych prípadoch telefonicky

Viem poradiť aj pomôcť v mnohých aj zdanlivo neriešiteľných problémoch v rôznych oblastiach. Napríklad : zdravie (akútne aj chronické choroby, choroby ktoré klasická medicína nevie liečiť, problémy s otehotnením, problémy po očkovaní, chemoterapii, atď), vzťahy, ťažké životné situácie, práca...  Pomôžem aj pri problémoch spôsobených kliatbami a ostatnými negatívnymi vplyvmi  (vplyv ľudí, nehmotných bytostí, lokality, atď... )

Komu sú tieto stránky určené

Tieto stránky sú určené každému, komu záleží na zlepšení vlastného fyzického aj psychického zdravia. Ďalej sú určené záujemcom o rozvoj svojich schopností diagnostikovať a aktívne meniť svoj život. Tieto schopnosti nie sú žiadnym darom "z hora", ale sú dosiahnuté poctivým tréningom mozgu - vedomým používaním jeho doteraz nevyužívanej kapacity. Tiež sú určené ľuďom, ktorí si sami nevedia pomôcť so zdravotnými, či inými problémami a hľadajú radu, prípadne pomoc.

Spolupráca

Spolupracujem s detoxikačnýmí poradcami, diagnostikmi, liečiteľmi, masérmi

Diagnostika za výhodné ceny priamo u Vás

Dodávam preparáty - aj na objednávku, som schopný zaistiť a vyrobiť takmer všetko :-)

Školím, konzultujem, vymieňame si skúsenosti...

Ak máte záujem o spoluprácu, napíšte mi

Môj zámer

Chcem odovzdať ľuďom moje skúsenosti ako si zlepšiť a udržať zdravie jednoduchými prostriedkami, ktoré sú overené, účinné, dostupné a bezpečné.

Fotogaléria