Kurzy a semináre

 

Workshop zvuk a hlas

Obsahom workshopu v rozsahu 8 hodín je použitie vlastného hlasu a rôznych nástrojov na harmonizáciu, relaxáciu, liečenie, navodenie zmenených stavov vedomia, aktiváciu konkrétnych energetických centier, preprogramovanie myslenia. Používame vlastné hlasivky, tibetské misy, ting-sha, drumble, píšťaly koncovky a PC s kvalitnými reproduktormi a slúchadlami.

Nie je žiadnym tajomstvom, že hlas a zvuk je to, čo preniká za hranice nášho fyzického sveta. Preto mu bola venovaná taká pozornosť zasvätencami všetkých dôb. Hudba kedysi slúžila na povznesenie človeka, na to aby sa naladil na to najkrajšie, najčistejšie, najvznešenejšie. Možno aj preto bola posvätná pytagorejská stupnica "odsunutá" do zabudnutia.

 

Seminár vplyv stravy a detoxikácie na zdravie

Obsahom seminára v rozsahu 6 hodín je prebratie vplyvu stravy na zdravotný stav. Venujeme sa rozličným metódam detoxikácie, ich prednostiam, úskaliam aj rizikám tak, aby si účastníci dokázali zvoliť pre seba a svojich blízkych najvhodnejšiu stravu a detoxikačný program na navodenie rovnováhy v organizme. Zmenou stravy a detoxikáciou sa dajú podstatne zmierniť prejavy chorôb, prípadne úplne vyliečiť mnohé choroby. Napríklad alergie, astma, kožné problémy - exémy, akné, problémy s kĺbami a šľachami, zažívacie problémy, gynekologické problémy a mnoho ďalších.