Škola

Pripravujem Školu života - školu kde sa naučíte zobrať život pevne do svojich rúk a žiť ho tak ako chcete. Väčšina ľudí žije v zajatí vzorcov správania ktoré odpozorovali od rodičov, okolia a od rozličných autorít. Tieto vzorce správania však vedú ľudí inam ako by chceli kráčať a nedovoľujú realizáciu ich vlastných túžob a zámerov. Budeme sa venovať aj fyzickému a psychickému zdraviu - preberieme rôzne metódy diagnostiky, rozličné metódy detoxikácie, liečby, vplyv stravy a mnoho iného... Skrátka so žiakmi sa podelím o všetko čo viem o rozvoji schopností, diagnostike, liečení, psychotronike, mágii. Taktiež budeme preberať výrobu prírodných liečiv, užitočných pomôcok, ktoré môžeme využiť pri tvorení reality podľa svojich predstáv.

Individuálna výuka

Pre vážnych záujemcov poskytujem individuálnu výuku - individuálne vyučujem všetko čo preberáme v škole, alebo upravím obsah a rozsah výuky podľa požiadaviek záujemcu.


Obsah a rozsah výuky podľa Vašich záujmov, miesto a čas podľa dohody. Po dohode je možné výuku absolvovať prostredníctvom rozhovoru cez skype.

Najčastejšie témy ktoré ľudí zaujímajú :

ako si vyliečiť konkrétne zdravotné problémy

ako vyliečiť sám seba, prípadne ako pomôcť svojim najbližším

ako prísť na príčiny zdravotných, aj iných problémov

ako rozvíjať svoje schopnosti

spoznávanie zákonov neviditeľného sveta a ich praktické využitie

ako sa chrániť pred negatívnymi vplyvmi a entitami

ako zlepšiť svoj fyzický aj psychický stav

ako si zlepšiť kvalitu života

a mnoho iného.

Ak máte túžbu po získaní nových poznatkov a vedomostí, či akékoľvek otázky, napíšte mi prostredníctvom tohoto formulára. Ak Vám budem vedieť poradiť, prípadne pomôcť s Vašimi problémami, ozvem sa Vám na e-mail a dohodneme sa na ďalšom postupe.