Moje skúsenosti - celiakia

 

Za tie roky čo sa venujem poradenstvu a liečiteľstvu som sa stretol s veľa ľuďmi čo mali problémy s trávením diagnostikované lekármi ako celiakia – gluténová enteropatia.

Šokovalo ma, že lekári ich budú celý život liečiť ale nikdy sa nevyliečia, lebo celiakia sa vraj vyliečiť nedá.

Biorezonančnou diagnostikou som zistil, že takmer  u všetkých týchto ľudí sú v tráviacom trakte premnožené rôzne druhy plesní a prvokov – jednobunkových parazitov, ktorý poškodzujú sliznicu zažívacieho taktu a tým spôsobujú rôzne „neštandardné“ reakcie imunitného systému.

 Skúšal som rôzne protiplesňové a protiprvokové kúry, niektoré sa osvedčili viac, niektoré menej. Tinktúra, alebo čaj z Ambrosia Peruviana -  fungovala ale pomaly, palina ročná - výsledky boli, ale nič prevratné, kým som nesiahol do osvedčeného historického veterinárneho „arzenálu“. A stal sa malý zázrak – mnohí nevyliečiteľne chorí ľudia sa po dvojdňovej kúre proti prvokom mohli najesť potravím z lepkom bez akýchkoľvek problémov.

Úspešnosť a rýchlosť liečby závisí od toho nakoľko je poškodená črevná sliznica, ale aj ťažké poškodenia je možné regenerovať, iba to trvá dlhšie.

Na výrazné zlepšenie stavu takmer u všetkých ľudí z celiakiou stačilo aplikovať protiplesňovú a protiprvokovú kúru, niektorí potrebovali aj zlikvidovať veľké parazity – hlavne mrle a škrkavky.

Problém s prvokmi je ten, že sa bežne vyskytujú aj v pitnej vode a často prichádza k reinfekcii. Vtedy sa to dá riešiť inštaláciou UV filtra na pitnú vodu, ktrorý vodu úplne sterilizuje.

Potom sa stav zlepšuje aj ľuďom, ktorým sa ich problémy stále vracali...

Používam preparáty : Ronidazol, Antiparazitárna kúra, DetoxMax, Antimykotikum