„Program reštart“

 

Na tento svet každý z nás prišiel s nejakou genetickou aj energetickou výbavou, ktorú sme zdedili po rodičoch. Svojim životným štýlom, stravovaním, myslením, postojmi, prekonanými chorobami, nesprávnymi návykmi si dosť často „zaobstaráme“ rôzne takzvané civilizačné ochorenia.

 

Za 90 dní tohoto programu môžeme tento nežiadúci stav zvrátiť a obnoviť fungovanie organizmu aj na úrovni bunkového metabolizmu tak, že sa podarí odstrániť takmer všetku vyššie spomínanú záťaž, ktrorú sme si za roky života zaobstarali.

 

Tento program slúži okrem výrazného zlepšenia zdravotného stavu a energetiky aj na minimalizáciu možnej genetickej a energetickej záťaže, ktorú odovzdávame svojim potomkom. V momente počatia odovzdávajú obaja rodičia dieťaťu svoju genetickú informáciu a zároveň dieťatku „pribalia do vienka“ aj svoju momentálnu energetiku. Preto je také dôležité, aby v momente počatia bol organizmus oboch partnerov v čo najlepšom stave.

 

 

Pre každého kto plánuje priviesť na svet potomka alebo iba tak chce výrazne zlepšiť svoj zdravotný aj psychický stav, som pripravil 90 dňový program na ozdravenie fyzického tela aj energetiky organizmu.

Tento program je veľmi vhodný pre páry, ktorým sa nedarí prirodzenou cestou počatie, napriek tomu že sú z lekárskeho hľadiska obaja zdraví a plodní.

 

Program je komplexný - zahŕňa cielenú detoxikáciu znížením hladiny homocysteínu, zlepšenie psychického stavu, fyzické aj mentálne cvičenia na zlepšenie energetiky oboch partnerov.

 

Najprv preberieme genetiku :

Ak je mitochndriálna DNA poškodená – to môže byť toxická záťaž, nedostatok základných vitamínov, minerálov a stopových prvkov, nerušené metabolické procesy vnútrobunkového metabolizmu, vysoké hladiny Hcy, niektoré infekcie a mnoho ďalších príčin ktoré môžu poškodiť genetickú informáciu.

Aj v lekárskych kruhoch je známe, že podávanie niektorých vitamínov skupiny B výrazne znižuje riziko poškodenia DNA u plodu, preto sa bežne v tehotenstve podávajú.

Podľa výskumov niektorých lekárov (napr. MUDr Erben), aj podľa logiky je potrebné „opraviť“ narušenú genetickú informáciu v našom tele pred počatím, aby sme odovzdali potomkovi to najlepšie možné, bez poškodení ktoré sme získali v priebehu života. Tento vyššie spomenutý lekár sa venuje výskumu pôsobenia homocysteínu (Hcy) okrem iného aj na kvalitu odovzdávanej genetickej informácie. Zistil, že pri pravidelnom trojmesačnom užívaní vitamínov, ktoré spôsobujú zníženie hladiny Hcy, dozrejú ženám nepoškodené vajíčka a u mužov sa za tú dobu vytvoria spermie, ktoré už nemajú poškodenie spôsobené vysokou hladinou Hcy. Vysoká hladina Hcy je spôsobená nedostatkom vitamínov B6, B9 a B12, ktoré sú potrebné na rozklad Hcy na neškodné a pre organizmus prospešné aminokyseliny. Viac informácií tu

 

Ako zlepšiť fyzický aj psychický stav + energetiku :

Táto metóda zahŕňa :

Užívanie bylinného preparátu – extrakt z koreňa kudzu, ktorý má veľa pozitívnych účinkov na zdravotný, aj psychický stav. Viac informácií tu

Užívanie melatonínu, ktorý umožní zlepšením kvality spánku spustiť samoregeneračné procesy v organizme. Viac informácií tu :

Fyzické aj mentálne cvičenie v rozahu minimálne 30 minút (optimum 60 minút) denne – týmto cvičením sa organizmus „preladí“.

 

 

 

 

Fyzický prejav – emócie – myšlienky

 

Tieto tri súčasti zásadne fungujú vždy jedným smerom. Ak sú pesimistické myšlienky, vznikajú negatívne emócie a tie sa prejavia na fyzickom tele – zvesené kútiky úst a ovisnuté plecia – ochabnutý svalový korzet v prípade depresie, alebo zaťaté zuby, napnuté svalstvo a preťažený svalový korzet v prípade agresie.

Ak sú negatívne emócie, vznikajú pesimistické, alebo agresívne myšlienky a tie sa prejavia na fyzickom tele – zvesené kútiky úst a ovisnuté plecia – ochabnutý svalový korzet v prípade depresia, alebo zaťaté zuby, napnuté svalstvo a preťažený svalový v prípade agresie.

 

Vedome ovládať sa dá najjednoduchšie fyzické telo. Ovládať nehmotné myšlienky a emócie je omnoho ťažšie.

Vystrieť sa, usmiať sa, vtiahnuť brucho, spevniť svalový korzet... ostatné súčasti sa po čase musia prispôsobiť. Je to také jednoduché – 40 až 90 dní sa iba usmievať a chodiť vystretý so spevneným svalovým korzetom ( najlepší trénig je nosiť niečo na hlave )  – iba toto stačí na úplné preprogramovanie smerovania myšlienok a emócií. Od myšlienok a emócií ktoré nás poškodzujú, k myšlienkam a emóciám ktoré pracujú v náš prospech. Ako bonus k tomu „dostaneme“ lepšie držanie tela t.j. krajšiu postavu + podstatne kvalitnejšiu energetiku organizmu.

Na kompletné preprogramovanie systému -  na vytvorenie nového návyku namiesto starého stačí minimálne 40, ideálne 90 dní opakovať nový zvyk stále dookola... Síce budeme na nový zvyk spočiatku zabúdať a vracať sa ku starým zvykom, ale s postupom času to bude stále ľahšie, treba však poctivo vytrvať a „nahodiť“ vždy nový zvyk keď si všimneme, že sme sa vrátili ku starému.

 

Ak sa z nás po úspešnom tréningu stane stále sa usmievajúci cvok čo vyzerá akoby zhltol pravítko, totálne nezapadajúci do zvyšku zachúrenej spoločnosti, tak to znamená že sme postupovali správne a podarilo sa to.

Podarilo sa zmeniť zmenou fyzického stavu svalového korzetu, myšlienky aj emócie. Tie ktoré doteraz pracovali proti nám, tak teraz pracujú v náš prospech.

 

Každý skutok slúži buď na rozvoj, alebo na deštrukciu. Každé malé víťazstvo vôle nás posúva dopredu, každý malý ústupok lenivosti dozadu.

 

Je potrebné zvyknúť si na postoj : som so sebou na 100% spokojný/á. Prečo na 100%? Prečo nestačí menej? Preto, že ak ku 99% jedla pridáme 1% jedu, nebude nám to prospievať. Nespokojnosť so sebou je jedom, ktorým sami seba pomaly ale isto trávime.

 

Program zhrnutie :

 

užívanie preparátov 

 

každodenné cvičenie vyššie uvedených techník.

 

Ak máte o vyššie uvedený program záujem, potrebujete sa na niečo spýtať, alebo potrebujete v programe používané preparáty, s dôverou sa na mňa obráťte prostredníctvom tohoto formulára, poradím vám, prípadne vás naučím ako komplet program účinne realizovať.

 

Jozef Hetényi